۶ دلیل برای داشتن رابطه جنسی

0

در این پست از طب فارسی میخواهیم ۱۵ دلیل ذکر کنیم که چرا باید با همسرتان رابطه جنسی داشته باشید را می آوریم

پس با طب فارسی این مقاله را دنبال نمایید

رابطه جنسی عملا یک تمرین بدنی محسوب نمیشود اما میتواند یک نرمش فوق العاده برای بدن به حساب بیاید

دلیل های داشتن این رابطه در پایین ذکر میشود ….

  • برای قلب زنان مناسب است 

زنانی که دو بار در هفته رابطه جنسی دارند نسبت به زنانی که یک بار در ماه رابطه جنسی دارند، کمتر احتمال دارد دچار بیماری های قلبی شوند. اینکه آیا این مسئله بدین دلیل است که زنان سالم تر اغلب بیشتر از رابطه جنسی لذت میبرند، یا بدین دلیل است که رابطه جنسی کمک می کند تا قلب زنان تقویت شود، نامشخص است. متاسفانه برای مردان، رابطه جنسی خوب ممکن است تاثیر معکوس داشته باشد.

  • میتواند مسکن سردرد باشد !

دیگر این جمله را به همسرتان نگویید ! “امشب نه عزیزم. من سردرد دارم. “ !!

زیر که این رابطه میتواند مسکن سردرد و سایر درد ها باشد !

  • موجب کاهش استرس میشود!

افرادی که بیشتر رابطه جنسی دارند زمانی که با وظایف استرس زا مانند صحبت کردن در جمع و یا حساب و کتاب مواجه میشوند، کمتر مضطرب میشوند. اما براساس مطالعات، رابطه جنسی تنها زمانی تاثیر خوبی دارد که با شریک زندگی باشد، خود ارضایی به حساب نمی آید.

  • عمر طولانی تر به شما می بخشد !

مطالعه ای نشان داد زنان متاهلی که در اغلب موارد به اوج لذت جنسی میرسند احتمال دارد عمر طولانی تری داشته باشند. بهتر است مردان چگونگی ارضا کردن زن را آموزش ببیند . محققان مطمئن نیستند که آیا رابطه جنسی در واقع عمر را طولانی میکند یا فقط اثر جانبی سبک زندگی سالم است. اما چرا هر گونه شانسی را امتحان نکنیم؟

  • حافظه را تقویت میکند

 

رابطه جنسی با ساخت سلول های جدید مغزی مرتبط است، و این مسئله چیز خوبی است. افراد بالای ۵۰ سال که رابطه جنسی بیشتری دارند بهتر قادر به یادآوری اعداد و انجام محاسبات ریاضی پایه بودند و تفاوتشان با دیگران که رابطه جنسی کمتری داشتند ٬ بسیار زیاد بود. به نظر می رسید رابطه جنسی در مورد این مسئله به مردان بیشتر از زنان کمک میکند، اما هر دو بهتر از کسانی که رابطه جنسی کمتر داشتند در این گونه مسائل عمل میکنند.

  • موجب شادی و خوشحالی میشود

لازم نیست که بیش از حد رابطه جنسی داشته باشید – دو بار در هفته کافی است. بیشتر از آن تاثیر خوب رابطه جنسی را از بین میبرد. اما دانشمندان تنها زوج هایی که روابط متعهد دارند را مورد مطالعه قرار دادند، بنابراین در صورتی که روابط شما به شکل دیگری است، نمیتوانیم اظهار نظری در این مورد داشته باشیم!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*

code

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار مطب نرم افزار رستوران هتل آپارتمان مشهد