آموزش تل سر میکی موس با عکس و الگو

0
دختران عاشق تل سر هستند . شما میتوانید با لباس مورد نظر او تل سری را ست کنید . اجباری نیست که برای خرید تل سر پول زیادی خرج کنید . میتوانید از مدلهای مختلف تل سر که در اینترنت و سایت های مختلف هست ایده بگیرید و خودتان تل سر بسازید.

مراحل مختلف و آموزش ساخت تل سر میکی موس

در این پست از بخش مد و زیبایی سایت طب فارسی طرز ساخت و آموزش تل سر میکی موس را به صورت تصویری برایتان گرداوری کرده ایم . این تل بسیار زیباست و میتوانید در مهمانی ها یا حتی تولد فرزندتان از آن استفاده کنید.

مرحله اول : در مرحله اول باید وسایل مورد نظر را تهیه کنید. ابزار لازم برای تهیه تل سر میکی موس عبارتند از : مقداری پارچه سیاه و قرمز ( پارچه سیاه کمی ضخیم باشد مثل نمد ، پارچه قرمز میتواند روبان باشد) ، یک تل سر معمولی و قیچی و نخ و سوزن .

تل سر میکی موس ۱
تل سر میکی موس ۱

مرحله دوم : در مرحله دوم از روی الگوی زیر بر روی پارچه سیاه ( ترجیحا پارچه نمدی ، همچنین میتوانید هر پارچه ای را چند لایه کنید تا کمی ضخیم شود )دو طرح برش بزنید که به عنوان گوش به روی تل سر قرار داده شود .

تل سر میکی موس ۲
تل سر میکی موس ۲
تل سر میکی موس ۳
تل سر میکی موس ۳

مرحله سوم : اکنون این گوش ها را ببرید . در مکان مورد نظر قرار دهید و باکمک نخ و سوزن انها را به تل وصل کنید.

تل سر میکی موس ۴
تل سر میکی موس ۴

مرحله چهارم :در مرحله چهارم برای تهیه پاپیون سر میکی موس مقداری پارچه قرمز رنگ به عنوان ربان در سایز ۲۵ سانتی متر ببرید. سپس انها را روی هم تا بزنید وسط دو لایه را به صورت دوخت معمولی کوک بزنید. اکنون با کشیدن نخ وسط ، وسط ان جمع می شود .

تل سر میکی موس ۵
تل سر میکی موس ۵
تل سر میکی موس ۶
تل سر میکی موس ۶

مرحله پنجم :در مرحله پنجم برای وسط پاپیون یک تکه پارچه دیگر برش زده و تاکنید . سپس ان را مانند شکل بدوزید و به جای محل دوخت وسط پاپیون بدوزید.

تل سر میکی موس ۷
تل سر میکی موس ۷
تل سر میکی موس ۸
تل سر میکی موس ۸

مرحله ششم : در مرحله ششم تل سر را به روی پاپیون ساخته شده بگذارید و پایپون را به تل بدوزید.

تل سر میکی موس ۹
تل سر میکی موس ۹

مرحله هفتم : در مرحله هفتم باید طرح را برعکس کنید و شاهد تکمیل تل سر مینی موس باشید. سعی کنید حتما این تل را تهیه کنید و به فرزندتان یا هر دختر دیگری هدیه بدهید.

 

تل سر میکی موس

آموزش ساخت تل سر مینی موس

الهام گرفته از :

سایت ایران فناوری

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*

code

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار مطب نرم افزار رستوران هتل آپارتمان مشهد