۱۱ رازهای موفقیت بیل گیتس یا ۱۱ قانون زندگی

0

بیل گیتس متخصص مایکروسافت طی جلسه ای به شاگردانش ۱۱ قانون زندگی را بیان کرد و به انها امید به زندگی داد. او گفت منتظر دانشگاه نباشید. دانشگاه به شما چیزی یاد نمی دهد و باید دنبال کسب مهارت های عملی باشید. همچنین باید بدانید که دنیا پستی و بلندی دارد و برای همه همین است. پس نگران نباشید و زندگی تان را کنید.

رازهای موفقیت بیل گیتس
رازهای موفقیت بیل گیتس

رازهای موفقیت بیل گیتس

در این بخش از سایت طب فارسی برخی از رازهای موفقیت بیل گیتس را در اختیارتان میگذاریم. امیدواریم که بهره کافی را از این رازها ببرید.

قانون اول بیل گیتس  :

زندگی عادلانه نیست، تعدادی همیشه بهتر از دیگران خواهند بود، بهتر است انرا قبول کرد و به زندگی ادامه داد.

قانون دوم بیل گیتس :

برای دنیا اعتماد به نفس شما مهم نیست، دنیا از شما انتظار دستاورد را دارد و شما را بر اساس ان محک میزند. رازهای موفقیت بیل گیتس

قانون سوم بیل گیتس :

شما بعد از ختم مکتب مستقیما پولدار و دارای معاش خوب نمیشوید، راه درازی را باید برای کسب استقلال مالی قبول کنید.

قانون چهارم بیل گیتس  :

اگر فکر میکنید معلم تان سخت گیر است، صبر کنید تا در محیط کار به روسا برخورد نماید.

قانون پنجم بیل گیتس :

اگر فکر میکنید کار در یک کباب پزی از شان شما پائین است، به نیاکان تان فکر کنید و از انها بیاموزید که در هر کاری یک فرصت طلایی و یک دستاورد میدیدند.

قانون ششم بیل گیتس :

اگر در زندگی کار اشتباهی کردید، تقصیر والدین تان نیست، بنا شکایت را در مورد اشتباهات به کناری گذاشته و از ان بیاموزید.

قانون هفتم بیل گیتس :

قبل از انکه شما به دنیا بیاید، والدین شما این گونه خسته و پیر نبودند، انها در نگهداری و فراهم اوردن معیشت شما چنین شدند، بنا قبل از انکه بفکر نجات جنگل های امازان باشید، الماری خانه خود را پاکیزه کنید و اتاق تان را، تا کمکی به والدین تان محسوب گردد.

بیشتر بدانید : سخنان جبران خلیل جبران درباره موفقیت

قانون هشتم بیل گیتس  :

شما شاید بدلیل سیستم برخی از مکاتب که نمرات ناکامی را از بین برده اند، نظریه بازنده و برنده را دست کم گرفته باشید، ولی زندگی واقعی این گونه نیست، باید قبول کرد که بازنده و برنده دارد.

قانون نهم بیل گیتس :

زندگی مثل مکتب، رخصتی تابستانی ندارد، بنا خود را بیابید، خواسته ها و اهداف خود را و موثرانه روی ان عمل کنید، زندگی مثل مکتب تقسیم اوقات ندارد، شما خود باید تقسیم اوقات خود را تعین کنید تا عقب نمانید.

ادامه رازهای موفقیت بیل گیتس برای زندگی

قانون دهم بیل گیتس  :

برنامه های تلویزیون، فلم ها و انچه بر پرده سینما می بینید، زندگی واقعی نیست، در زندگی واقعی مردم کار دارند، مشکلات دارند، بیاموزید تا واقعیت زندگی را درک کنید.

قانون یازدهم بیل گیتس  :

با انهایی که در کتاب شما عجیب و “لوده” هستند با احترام برخورد کنید، کسی چی میداند، روزی انها هم مثل من که زمانی تعدادی مرا لوده فکر میکردند، مشهور و پولدار خواهند شد و شما برای انها کار خواهید کرد.

امیدواریم از رازهای موفقیت بیل گیتس استفاده کرده باشید. سعی کنید انها را مدام تکرار کنید و برای رسیدن به هدفتان تلاش کنید تا به موفقیت برسید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*

code

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار مطب نرم افزار رستوران هتل آپارتمان مشهد