فواید بینی بزرگ برای افزایش عمر انسان

0

فواید بینی بزرگ چیست ؟ این سوالی است که ذهن خیلی از کسانی که بینی بزرگی دارند را در گیر خود کرده است . انها مدام با خود میگویند فایده این بینی بزرگ چیست جز این که زیبایی ما را گرفته است . در این بخش از سایت طب فارسی درباره فواید بینی بزرگ اطلاعاتی را د راختیارتان قرار میدانیم تا بدانید که هیچ کار خدا بی حکمت نیست .

یک نفر از بینی اش نا راضی است ، یک نفر از مدل لبهایش متنفر است و یک نفر از استایل بدنش خجالت میکشد . اما نیازی به جراحی اینها نیست . نیاز به جراحی فکر است . ما ادمها فکرمان بیمار است . اگر بدی ها  و افکار منفی را از خودمان دور کنیم و فکرمان را جراحی کنیم  دیگر هیچ مشکلی نیست .

اگر بینی بزرگی دارید یا کسانی که بینی شان بزرگ است را مسخره می کنید باید بدانید که طبق بررسی های بدست امده بینی بزرگ، ابتلا به سرماخوردگی و ویروس‌های بیماری آنفلوآنزا را کاهش میدهد.

به گزارش سایت پزشکی طب فارسی از فواید بینی بزرگ اینست که هر چه اندازه بینی بزرگتر باشد این امر به عنوان یک عامل طبیعی مانع ورود ذرات گرد وغبار و باکتری‌های منتشره در هوا به بدن می‌شود. بینی بزرگ، هفت درصد کمتر از بینی عادی آلودگی‌های هوا را جذب و مانعی برای ورود میکروب‌ها از طریق دهان می شود و عوارض تب یونجه را نیز کاهش می‌دهد.

دلیل موفقیت افراد فقط زیبایی انها نیست . شاید اصلا زیبایی شان نباشد. خیلی از بازیگران مشهور جهان نه تنها بینی شان کوچک نیست بلکه قیافه خیلی معمولی دارند . پس شما با همین بینی بزرگ هم میتوانید موفق شوید . یادتان نرود که بازیگران هم گریم زیادی میکنند و هم نور عکسبرداری یا فیلمبرداری شان منتاسب است . وگر نه اکثرشان در فضای عادی چهره خیلی معمولی ای دارند.

فواید بینی بزرگ
فواید بینی بزرگ


۱- فواید بینی بزرگ : کمتر به آلرژی و آسم مبتلا می شوید

طبق بررس های بدست امده از محققان مختلف برخلاف تصور افراد، هر قدر بینی افراد بزرگتر باشد گرد و غبار و باکتری های کمتری وارد بدنشان خواهد شد. بینی بزرگ می تواند از بروز تب های ناشی از حساسیت جلوگیری نماید. در واقع این بینی ها به افراد کمک می کنند عفونت های کمتری به بدن شان برسد. بدین ترتیب احتمال ابتلا به بیماری های مزمنی مانند آسم هم کمتر می شود. این دلیل خوبی است که به بینی بزرگ تان افتخار کنید و در فکر جراحی نباشید چون با کمک این بینی ویروس، باکتری و عوامل حساسیت زای کمتری وارد بدنتان خواهد شد.


۲- فواید بینی بزرگ : کمتر سرما می خورید

محققان روی فواید دماغ بزرگ تحقیقات زیادی کرده اند. شاید در نگاه اول وقتی فردی بینی بزرگ و گوشتی شما را می بیند شما را چندان زیبا نپندارد، ولی اولا شما نظر بین نیستید و برای خودتان زندگی میکنید .دوما سلامتی بهتر است یا زیبایی ؟ بهتر است اظهارنظر افراد برایتان مهم نباشد و بیشتر به این موضوع فکر کنید که محققان در این باره چه می گویند. در واقع این بینی ها مزایای زیادی برای سلامتی شما دارند. با ۶۰ نمونه از گیاهان دارویی قاعده آور سریع آشنا شوید.

جالب است بدانید طبق بررسی های بدست امده بینی های بزرگ نسبت به دیگر بینی ها هفت درصد آلودگی های کمتری را به داخل ریه می فرستند. علاوه بر این بینی های بزرگ فیلتری است که از ورود باکتری ها و ویروس ها به بدن جلوگیری می کند. در نتیجه این ویروس ها و آلودگی ها به داخل دهان وارد نمی شوند و احتمال بروز سرماخوردگی کاهش خواهد یافت .

فواید بینی بزرگ
فواید بینی بزرگ


۳- فواید بینی بزرگ : کمتر گرم تان می شود

جالب است بدانید اگر بینی بزرگی دارید این ویژگی ژنتیکی نسل به نسل به شما منتقل شده است. اجداد شما به طور حتم در مناطق گرمسیری زندگی می کرده اند چون داشتن بینی های بزرگ به ساکنان این نواحی کمک می کند تا بدن شان را خنک تر کند.

 به گزارش سایت طب فارسی تیم ویور یکی از باستان شناسان دانشگاه کالیفرنیاست که مطالعاتی درباره بینی بزرگ نئاندرتال ها انجام داده است. او معتقد است: «این افراد در مناطق سرد اروپایی زندگی می کردند که درجه حرارت آن بسیار سردتر از دمای فعلی اروپا بوده، بنابراین، این سوال پیش می آید که با وجود زیستن در هوای سردتر چرا اجداد بشر باز همه دماغ بزرگی داشته اند؟» یکی از پاسخ های احتمالی این است که نئاندرتال ها دهان و چانه بزرگی داشتند، به همین دلیل بینی شان هم به دلیل تناسب با آنها بزرگ بوده است. ناتان هولتون، باستان شناسی است که چنین نظری دارد. او می گوید: «گروهی از محققان در تلاش اثبات این موضوع هستند که نئاندرتال ها ناچار بودند غذاها را بیشتر بجوند و به همین دلیل چانه ای قوی داشتند. به همین دلیل دیگر اجزای صورت شان هم به تناسب بزرگ بوده است.»

اما در کل بدانید که داشتن بینی بزرگ داخل بدن را خنک تر میکند . شما شخصی هستید که زود گرمتان می شود و این بینی باعث می شود بدنتان خنک شود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*

code

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار مطب نرم افزار رستوران هتل آپارتمان مشهد