درمان جوش های سرسیاه با لیمو و تخم مرغ

0
جوش های سر سیاه صورت و بینی معضل مهم زیبایی افراد است . گاهی برایتان اتفاق افتاده که در پوستتان مخصوصا نوک بینی جوش های سر سیاه زشتی را مشاهده میکنید و بقول معروف دپرس می شوید . اما نگران نباشید . ما در این پست از سایت پزشکی طب فارسی یک راهکار خوب برای درمان جوش های سر سیاه با استفاده از لیمو و تخم مرغ را برایتان بیان میکنیم .

درمان جوش های سرسیاه با لیمو و تخم مرغ

این جوش های سرسیاه یک نوع آکنه هستند. به گزارش سایت پزشکی طب فارسی جوشهای سرسیاه فولیکول هایی هستند که منافذ آنها بیش از حد باز است. این منافذ با چربی ها و سلول های مرده پوست پر شده اند و در نتیجه یک واکنش شیمیایی، به اکسیده شدن ملانین در پوست می انجمامد. به خاطر همین است که این جوش ها سیاه رنگ هستند .
درضمن یادتان باشد هر روشی را که برای درمان جوش های سر سیاه بینی میخواهید امتحان کنید نیازمند صبر و تکرار است و یک شبه هیچ جوشی درمان نمی شود .
درمان جوشهای سر سیاه بینی
درمان جوشهای سر سیاه بینی

مواد لازم برای درمان جوش های سرسیاه با لیمو و تخم مرغ

مواد لازم برای تهیه ماسکی حرفه ای برای از بین بردن جوش های سر سیاه بینی عبارتند از :

لیموی تازه….. ۳ قطره

سفیده تخم مرغ….. ۱ عدد

دستمال ….. به اندازه کافی

طرز تهیه ماسک برای درمان جوش های سرسیاه با لیمو و تخم مرغ

در اولین مرحله برای از بین بردن جوش های سر سیاه بینی صورتتان را بخور اب گرم بدهید. برای اینکار یک قابلمه آب را می جوشانیم،  سپس حوله را برروی سر خود می گذاریم . اکنون  روی قابلمه خم شوید و کمی منتظر بمانید.

در این مرحله برای تهیه ماسک برای درمان جوش های رس سیاه بینی تخم مرغ و آب لیمو را ترکیب کنید . سپس مخلوط مورد نظر را به جوشهای سرسیاه بمالید. روی این مواد دستمال بگذارید. ۲۰ دقیقه منتظر بمانید . سپس صورتتان را بشویید .۱۵ خواص خیار و فواید خیار

در حالی که دارید صورتتان را می شویید با یک لیف تیز ملایم نقاط سیاه را بسابید. هفته ای دوبار این کار را انجام دهید تا به تغییر قابل توجه در صورتتان پی ببرید .

توقع نداشته باشید این جوش ها یه شبه درمان شود . همانطور که هر چیزی نیازمند صبر و حوصله و تلاش است .

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*

code

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار مطب نرم افزار رستوران هتل آپارتمان مشهد