مراقبت های بعد از لیپوماتیک

0

بین روش تامی تاک (ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک)  چه فرقی هست ؟

ابدومینوپلاستی به طور کامل بین 4 تا 5 ساعت است . و این به میزان کار و ظرافت جراح بستگی دارد . مینی ابدومینوپلاستی بین یک تا دو ساعت است . و معمولا یک برش خیلی طولانی در نیمه جلویی شکم زده میشود . در مینی ابدومینو برش خیلی کوتاه تر انجام میشود .

درمان گاینکوماستی یا ژینکوماستی با لیپوماتیک ، مدت عمل حدود دو ساعت و نیم است ، بدون بیهوشی و دوره نقاهت ندارد . هزینه عمل سه میلیون و هشتصد تومان.

لیپوماتیک شکم و پهلو بعد از پنح ماه .

جراحی لیپوماتیک چه خطری دارد ؟

خطرهای جراحی لیپوماتیک در وهله اول همان خطرهایی است که در هر عمل جراحی وجود دارد : خونریزی ، امبولی ، عوارض مربوط به بیهوشی ،

خونریزی : خونریزی خارجی یا زیر پوست ممکن است در هر عمل جراحی پیش بیاید و عوارض جدی ایجاد کند . فشار خون بالا و برخی داروها ممکن است موجب خونریزی غیر طبیعی شوند . ممکن است جراحتان از شما بخواهد ازمایشهایی انجام دهید تا قابلیت انعقاد خون شما را بفهمد .

عفونت : عفونت ممکن است در هر لیپوماتیک پیش بیاید . حتی اگر روشهای غیر عفونی دقیق هم به کار برود . ممکن است ندانید و در بدنتان عفونتی باشد یا اینکه تواناییتان در مبارزه با الودگیهای موجود در هوا کاهش یافته باشد . در واقع عفونت ممکن است مدتی پس از لیپوماتیک و در حین التیام پدیدار شود . توجه دقیق به دستورالعملهای پزشکتان و رعایت دقیق انها نه فقط کمک می کند که از خطر عفونت در امان بمانید به او کمک می کند تا زود ان را تشخیص دهد چون با تشخیص زودهنگام کنترل ان هم ساده تر می شود .

امار نشان میدهد که جراحی پلاستیک لیپوماتیک در یک مرکز جراحی معتبر دارای پروانه رسمی از لحاظ ایمنی با بیمارستان فرقی ندارد . بر اساس مطالعه ای که گروهی از پزشکان مستقل در سال 1997 انجام دادند و نتایج را در نشریه پزشکی جراحی پلاستیک و ترمیمی منتشر کرده اند :

  • میزان بروز عوارض جدی در عملهای جراحی پلاستیک که در مراکز جراحی معتبر انجام شد کمتر از نیم درصد بود
  • میزان مرگ و میز یک نفر در 57 هزار مورد بود
  • عفونت در 074 /0 درصد گزارش شده است .

در 12/0 درصد مورد ضرورت یافت که بیماران به بیمارستان منتقل شوند .

افراد سالم پس از عمل لیپوماتیک دچار عوارض کمتری میشوند . یکی از مهم ترین مسائل مربوط به ایمنی شما در ضمن جراحی پلاستیک لیپوماتیک این است که سوابق پزشکی خود را به طور کامل با جراح در میان بگذارید .

علاوه بر این، متخصص واجد شرایط باید سابقه پزشکی شما را به طور کامل ارزیابی کند .

خطر آمبولی در لیپوماتیک چیست ؟

لخته های خونی که ممکن است در حین جراحی یا پس از ان در پاها ایجاد شوند از جمله جدی ترین عوارضی هستند که ممکن است در هر نوع جراحی ای پیش بیایند . این لخته ها ممکن است موجب امبولی ریه ( انسداد رگهای ریه ) و احتمالا مرگ شوند . انتخاب دقیق بیمار از طریق ارزیابی کنونی جسمانی او و استفاده اش از داروها و مکملها ، استعمال دخانیات ، سابقه پزشکی خانوادگی میتواند به شناسایی بیمارانی که از این لحاظ در خطر بیشتری هستند کمک کند .

اقدامات مشخصی را میتوان توصیه کرد تا احتمال لخته شدن خون به حداقل برسد ، یا شما یا جراح لیپوماتیک ممکن است به این نتیجه برسید که خطر لیپوماتیک بیش از حد بالاست و بهتر است لیپوماتیک نکنید . خود شما با مطرح کردن سابقه وضع سلامتی خود و رعایت تمامی دستورهایی که به شما داده می شود به تضمین ایمنی خود کمک کنید

مراقبت های بعد از لیپوماتیک چگونه است ؟

لیپوماتیک یکی از جدیدترین  روشهای فرم‌دهی شکم و پهلو و ران و باسن و بازو است و نتایج بسیارخوبی را برای افرادی که چربی اضافه در بدن دارند و این چربی باعث شده برخی بافتهای خاص بدن به طور نامناسبی بزرگتر به نظر برسند، به‌همراه دارد.

 در روش  لیپوماتیک، به شکل همزمان، زمانی که چربی به ‌وسیله‌ی لوله‌های ارتعاشی مکیده‌ میشود، پوست و بافت عضلانی سریعتر و بیشتر به هم میچسبند و احساس فشار بیشتر میشود. این اتفاق، تاثیر فشرده‌کننده‌ای دارد که البته پوست را فرورفته نمیکند. برای کسب اطلاعات بیشتر و آزمایشات رایگان درخصوص لیپوماتیک، حضوری با جراح و متخصص خود  صحبت کنید.

لیپوماتیک یک نوع عمل  بسیار کم‌تهاجم است که از انرژی باسرعت بالا و لرزش کنترل‌شده استفاده‌میکند تا چربی را بدون هیچگونه آسیبی به بافت همبند بشکند. این روش از دستگاه کمپرس هوای کنترل‌شده خصوص و استاندارد همراه با لوله کانولا استفاده میکند که به صورت اتوماتیک ۳۶۰درجه میچرخد. این حرکت اجازه میدهد که چربی به خوبی خرد شود و همزمان نیز به بیرون کشیده‌شود.

Liposakşın

شفط الدهون   

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*

code

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار مطب نرم افزار رستوران هتل آپارتمان مشهد