جمله های جادویی برای موفقیت و کامیابی

0

جمله های جادویی برای موفقیت سبب افزایش انرژی مثبت از کائنات در ما می شود. سعی کنید مدام جمله های مثبت برای موفقیت را با خود تکرار کنید تا در ذهنتان بماند. در این بخش از سایت طب فارسی برخی از جمله های جادویی برای موفقیت را در اختیارتان قرار میدهیم . امیدواریم تا انتها بخوانید و از آن لذت ببرید.

جمله های جادویی برای موفقیت

اگر کسى را دوست دارید و مطمئنید بدون او نمی توانید زندگى کنید، مطمئن باشید اگر به وصال هم برسید زندگى شاد و خوشى نخواهید داشت، زیرا واقعیت خود و دوستى با خویشتن را انکار کرده ‏اید، اگر عشق و محبت و شادى و سرور را ازخود دریغ کنید از دیگران چه انتظارى دارید که آنرا به شما ارزانى‏ کنند؟
اگر عشق و شادى و صفا و آرامش و اعتدال را از دنیایى جز دنیاى درون خویش توقع داشته باشید به خطا رفته ‏اید!
***********************
اغلب مردم، دیگران (و یا اتفاقات و پدیده‏ هاى خارجى) را نقطه خشم و عصبانیت خود مى‏دانند. در حالی که دکتر وین دایر روانشناس‏ مشهور مى ‏گوید: اگر پرتقالى را نصف کنید و نیمى از آن را بچلانید، آنچه از خود دارد، یعنى همان عصاره‏ اش را بیرون مى‏ریزد. بنابراین اگر کسى ما را از کوره بدر کند و به عبارت بهتر بچلاند، خشم ما ظاهر مى‏شود و بیرون مى‏ریزد! خشم ما احساسى است که سالها در ضمیر باطن ما ساکن بوده است و ما به‏ طور ناخودآگاه بر آن سرپوش گذارده ‏ایم. پس ‏باید بپذیریم که این مردم نیستند که ما را خشمگین مى‏کنند آنان تنها خشم نهفته در درون ما را تحریک مى‏کنند!

***********************

جملات جادویی مثبت
جملات جادویی مثبت

جملات جادویی مثبت برای موفقیت

وقتى احساس بدى در مورد خود داریم، مایلیم آنرا از خود بیرون ‏بیندازیم و این مى‏تواند به اشکال گوناگون از قبیل: خوردن بیش ازاندازه، تصادف، بیمارى و… ظاهر شود و این الزاماً یک عمل هشیارانه‏ نیست، رفتارى که با خود پیش مى‏گیریم، در تمام لحظات و به طور خود کار بازتاب میزان علاقه ما به خویش است.

***********************

ناپلئون گفته است:آنچه را که با عشق و اشتیاق بخواهیم و دردستیابى به آن پافشارى کنیم بى‏تردید به دست خواهیم آورد.

***********************
هر کارى را که در دست گرفتید کاملاً خود را در آن غوطه ‏ور سازید . ایده‏ ها، هوش، ذکاوت، آگاهى، درک، به کسانى داده مى‏شودکه با تمام وجود خود را در حرفه و یا هر کار سازنده ‏اى غرق کنند، اگربخواهید براى کسب ایده‏ هاى جدید مدت زمانى دست از تلاش‏ بردارید و به استراحت بپردازید بسیار راه بیهوده ‏اى را پیموده ‏اید… نابغه ‏شدن ۹۰% به تلاش بستگى دارد، براى اینکه در حرفه خود نابغه‏ شوید خود را در آن غوطه ‏ور سازید.
***********************

پیشنهاد ما : ۲۰ مورد از مهمترین اصول موفقیت وارن بافت

کسانى در زندگى موفق هستند که سماجت و استقامت ازخودشان نشان مى‏دهند، کسانى که هرگز مأیوس نمى‏شوند و عادت به‏ انجام کارهایى دارند که دیگران از آنها مأیوس شده ‏اند.جملات جادویی , موفقیت و کامیابی , جملات جادویی مثبت,جملات جادویی عاشقانه  ,جملات مثبت, جملات انگیزشی , مثبت اندیشی ,جملات جادویی موفقیت , جملات جادویی برای موفقیت

***********************

آیا تا کنون به برق چشمان دانشجویى که کاملاً غرق مطالعه وتحصیل است توجه کرده ‏اید؟ وجود این دانشجویان پرتو خاصى ‏دارد، هر کسى که کاملاً جذب کارى شود به همین گونه تابناک وپرجلا مى‏شود!

***********************

تلاشهاى تردید آمیز هرگز کسی را به درجات عالى نمى‏رساند، چند سال قبل، با یکى از اعضاى تیم مجارستان که برنده مسابقات‏ اروپایى شده بودند، مصاحبه‏ اى صورت گرفت، یکى از خبرنگاران ازاین بازیکن درباره رمز موفقیتش سؤال کرد، او پاسخ داد هر وقت‏ فرصت کند توپ مى‏زند و وقتى توپ نمى‏زند درباره فوتبال صحبت‏ مى‏کند و زمانى ‏که درباره فوتبال صحبت نمى‏کند درباره آن فکرمى‏کند!.

***********************

ورشال دوبرا گفته است:مهم این است که در هر لحظه بتوانیم‏ آنچه را که هستیم قربانى آنچه را که مى‏توانیم باشیم کنیم.

***********************

کرایسلر یکى از موسیقى ‏دانان بزرگ، پس از اجراى یک برنامه، مخاطب یکى از حضار قرار گرفت:
آقاى کرایسلر، حاضر بودم نیمى از زندگى خود را بدهم تا بتوانم مثل شما ویلن ‏بزنم!
کرایسلر در پاسخ گفت:من هم همین کار را کردم !

***********************

لائوتسه فیلسوف چینى م ۵۰۰ ق.م‏:
طولانى ‏ترین سفر هم بایک گام آغاز مى‏شود.

***********************

اگر مدام درباره شکست صحبت کنید، بگذارید به شما بگویم، که در آسمان و زمین قدرتى نیست که بتواند به داد شما برسد و یاریتان کند. اما اگر مدام درباره توانگرى و کامیابى صحبت مى‏کنید، باز هم بگذارید به شما بگویم، که در آسمان و زمین قدرتى نیست که ‏بتواند جلو توانگرى و کامیابى شمارا بگیرد.

***********************

خوشبینى شکل ظاهرى ایمان است. تا ایمان و امید وجود نداشته باشد، هیچ کارى را نمى‏توان انجام داد.
هلن کلر: هیچ چیز به اندازه خوشبینى نمى‏تواند زندگى را زیباترکند، از رنج‏هاى آن بکاهد و راه موفقیت را هموار کند.

***********************

من یک خوشبین هستم، زیرا غیر از این بودن هیچ فایده ‏اى ‏ندارد! وینستون چرچیل‏

***********************

اجازه ندهید که محرومیت‏ هاى شما، مانع استفاده از نعمت هایتان‏ شوند.

***********************

ابراهام لینکلن گفته است:اغلب مردم تقریباً به همان اندازه شاد هستند که ذهن خود را براى آن مهیا کرده‏ اند.
نورمن ولنینت پیل، مردى که براى اولین بار اصطلاح تفکر مثبت را به کار برد این مطلب را این‏گونه بیان کرده است: هم آنانى که خود را ناتوان مى‏دانند درست‏ مى ‏اندیشند و هم آن دیگرانى که خویشتن را توانا مى ‏انگارند!

***********************

هرچه بیشتر مثبت باشید انرژى بیشترى جذب مى‏کنید… پاداش‏ مثبت بودن، پیروری و کامیابی سریع است.

***********************

کسانی که مى‏خواهند همه از آنها راضى باشند، عملاً در تلاشند که خود نباشند! همه، مجموعه ‏اى از آدمها هستند با نگرشها و ذهنیت‏ها و ارزشها و عقاید و سلیقه‏ هاى متفاوت، کسى که می خواهد همه از او راضى باشند، مجبور است در آن واحد، ارزشها، باورها وسلیقه‏ هاى مختلفى را بپذیرد و چه وحشتناک!.
***********************
تا خود را دوست نداشته باشید و از خود راضی نباشید، کسى‏ را نخواهید یافت که شما را دوست بدارد و شادمانى برایتان به‏ ارمغان آورد. اما اگر خود را از عشق و محبت سرشار کنید و احساس دلپذیر رضایت از خویش را در دل بپرورانید، اطمینان‏ داشته باشید که همه جا و همه کس را دوست داشتنى خواهید یافت. اگر تلاش شما به کسب شادمانى از وجود دیگران بی انجامد تلاشی بى‏ اثر کرده ‏اید و نفعى از آن نخواهید برد…
***********************

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*

code

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار مطب نرم افزار رستوران هتل آپارتمان مشهد