داروخانه سبز برای تمایل جنسی زنان

0

خانم پزشکی کتابی در مورد بسیاری از گیاهان نوشته است که مدعی اند محرک قوای جنسی است. این خانم بسیار طرفدار گیاه مکزیکی دامیانا است که در میان عوام سابقه ای طولانی استفاده به عنوان محرک جنسی دارد. این پزشک دربارهٔ گیاه گفته بود: «زنان مکزیکی چند ساعت قبل از رفتن به رختخواب چای دامیانا می نوشند تا خود را برای همسرانشان آماده کنند. می گویند که این چای باعث دیدن خواب های شهوانی هم می شود.»
حراج عشق این پزشک تنها صاحب نظر طرفدار دامیانا برای تقویت نیروی جنسی نیست. از متخصصان امور جنسی هم شنیده ایم که می گویند این گیاه محرکی است که همسران را به رختخواب می کشاند. گفته هایی از این دست باعث فروش زیاد دامیانا شده، و این خود بخشی از مشکل است. این خانم دکتر از فروش گیاه کسب درآمد می کرد. تقریباً در هر شمارهٔ یک مجلهٔ تخصصی تصویر او گیاه مورد بحث مکزیکی که به عنوان محرک تمایل جنسی زنان معروف شده است. در این مطلب ما سعی بر آن داشته ایم که از گیاهانی که در تمایل جنسی زنان موثر است برای شما عزیزان صحبت کنیم.

 

تمایل جنسی زنان

تمایل جنسی زنان

تأثیر دامیانا بسیار مورد بحث است. بسیاری از متخصصان گیاهان دارویی، از جمله دکتر وارو تایلر، استاد دانشگاه پوردیو، می گوید به رغم چیزهایی که دربارهٔ این گیاه گفته شده است، ادعاهای تأثیر آن فقط یک حقه است. من خودم نسبت به دامیانا مرددم. مطالعات جدی در مورد اثر محرک جنسی آن انجام نشده است، ولی مدتی قبل با خانمی صحبت میکردم که مدعی بود این گیاه تأثیر زیادی بر او داشته است. همسرش هم از این گیاه طرفداری می کرد. تا حالا هم گزارشی از اثرات سمی دامیانا دریافت نشده است، بنابراین، اگر دوست دارید از آن استفاده کنید. با یک قاشق غذاخوری خشک کردهٔ گیاه در یک فنجان آب جوش چای درست کرده و بنوشید.

 

عوامل کاهش تمایل جنسی زنان

تمایل جنسی زنان

همراهان عزیز طب فارسی: هرکسی، چه مرد و چه زن، ممکن است تمایلات جنسی خود را از دست بدهد. در زنان، این حالت را سرد مزاجی می گویند، ولی متخصصان امور جنسی آن را با نام طبیعی تر کاهشتمایل جنسی زنان می خوانند. عوامل زیادی باعث کاهش تمایل جنسی شود، از جمله بیماری، آسیب دیدگی، تنش های هیجانی (مخصوصاً اگر رابطه ای در خطر باشد)، الکل، و بسیاری داروها مثل داروهای ضد افسردگی، ما پیشنهاد می کنیم پیش از آن که به روان درمانگر مراجعه کنید یا خود را فردی سرد مزاج بدانید، فهرستی از داروهای مصرفی خود را، چه بدون نسخه و چه با تجویز پزشک، تهیه کرده و آن را به پزشک یا داروساز نشان دهید و از او بپرسید کدام یک از آنها عوارض جانبی به صورت کاهش تمایل جنسی زنان دارد. در چنین موردی، پزشک می تواند آن دارو را با داروه دیگر دارای عارضه جانبی کمتر جایگزین کند.

 

داروخانه سبز برای عدم تمایل جنسی زنان

تمایل جنسی زنان

وقتی علت کاهش تمایل جنسی را پیدا کردید، می توانید از رویکردهای گیاهی زیر کمک بگیرید. سنبل چینی (دانگ-کوای ):  چینی ها می گویند که این گیاه در زنان همان کاری را می کند که گیاه جین سینگ در مردان – یعنی دارویی همه کاره برای مشکلات جنسی و تقویت نیروی تولید مثل است.
به خاطر اعتبار این گیاه به عنوان تقویت کننده جنسی، سنبل چینی یکی از گیاه داروهای مورد استفاده گسترده در پزشکی زنان چین است. به طور معمول سه تا شش قاشق مرباخوری گرد ریشه آن به یک لیتر آب جوش اضافه شده و زنان روزی تا سه فنجان از آن می خورند. (اگر آبستن هستید، این گیاه را مصرف نکنید.)

جین سینگ موثر در تمایل جنسی زنان

تمایل جنسی زنان

گرچه گیاه جین سینگ مدتها به عنوان محرک قوای جنسی مردان شناخته شده بود، گزارشهایی از تأثیر جنسی بیشتر آن بر روی زنانی که آن را مصرف کردهاند دریافت شده است. امروزه، بسیاری از گیاه درمانگرهایی که میشناسیم جین سینگ را برای درمان فقدان تمایل جنسی زنان تجویز می کنند. این گیاه بسیار گران است، از این رو، هرکسی نمی تواند آن را تهیه کند. مقدار مصرف معمولی آن نصف قاشق مرباخوری تنتور جین سینگ همراه با آب است

 

منبع: http://tebfarsi.ir

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*

code

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار مطب نرم افزار رستوران هتل آپارتمان مشهد