چگونگی بهره مندی از قدرت ذهن

0

ذهن انسان از 2 بخش تشکیل شده است: ذهن هشیار و ذهن ناهشیار.ذهن انسان مسئولیت همه ی تصمیم گیری های او را به عهده دارد. قدرت ذهن بر هیچکس نا آشکار نیست. زندگی ما و چگونگی آن از قدرت ذهن ما سرچشمه می گیرد. احساس خوشبختی کردن یا نکردن از قدرت ذهن است. در این مطلب از سایت طب فارسی برای شما از تاثیر قدرت ذهن بر زندگی بیشتر صحبت می کنیم. همراه با ما باشید عزیزان.

 

چگونه از قدرت ذهن بهره بگیریم

قدرت ذهن

در مبحث قدرت ذهن باید بدانید که مقدمات و تشکیلات این تصمیمات به عهده ی ذهن ناهشیار انسان است و این چیزی است که غالبا توجهی به آن نمی شود، ضمیر هشیار ما خواسته های ما را تعیین می کند و ضمیر ناهشیار ما، راه رسیدن به آن خواسته ها را نشان میدهد به عبارت دیگر، همه ی ما از زندگی ان چیزی را به دست می آوریم که اعتقاد به دست آوردنش را داریم. اگر بیشتر بخواهیم ، بیشتر به دست می آوریم. اما اگر در ضمیر هشیار خود هیچ خواسته ی مشخصی نداشته باشیم، مسلم است که ضمیر ناهشیار ما هرگز به دنبال راهی برای رسیدن به آن، نخواهد گشت. قدرت ذهن انسان  آسان می تواند از طریق تفکر به هر جایی که می خواهد برود. میتواند برسد و قادر است. که موضع و موقعیت کنونی فرد را تشخیص دهد و از طرفی می تواند او را از همان موضع و موقعیت به جایی برساند که آرزویش را دارد. با توجه به قدرت ذهن اندیشه ی بزرگ به پیامدهای بزرگ می انجامد و اندیشه ی حقیر جز به نتایج حقیر راه نمی گشاید.

 

تعریف زندگی مبتنی بر قدرت ذهن

قدرت ذهن

زندگی مجموعه ای از آنچه بوده ایم نیست، بلکه مجموعه ایست از آنچه که آرزوی بودنش را داشته ایم. موفقیت عبارت از به وجود آوردن حالتی ذهنی است که به انسان امکان می دهد تا هر آن چه را که واقعاً می خواهد به دست آورد. تصویر سازی ذهنی، تکنیکی است که با متمرکز کردن انرژی در ذهن خود، آنچه را که می خواهید به دست خواهید آورد. تصویر سازی ذهنی باید کامل باشد، تصویر سازی ذهنی، دیدن از طریق ذهن است. با تصویر سازی ذهنی می توان بیماری را به تندرستی تبدیل کرد. حد و مرزهای قدرت تصویر سازی ذهن را تدبیر میکند و کاردانی خود شما تعیین می کند در هر زمان، تنها یک اندیشه محوری داشته باشید. متاسفانه ما غالبا تصویر سازی ذهنی را براساس اهدافی مشخص انجام نمی دهیم.

تصویرسازی ذهنی و قدرت ذهن

قدرت ذهن

باید قبل از هر چیز، بکوشیم تا نیروی تجسم خود را در جهتی پرورش دهیم که امکان رشد در تک تک جنبه های زندگی، برای ما فراهم گردد، باید تفکر مثبت، احساس مثبت و دیدن مثبت را تمرین کنیم. اگر می خواهید به اهداف و خواسته تان برسید، باید ایمان داشته باشید. ایمان آگاهانه، کلید موفقیت ها است. تکرار جملات قاطعانه و مثبت به کلام ما اعتبار می بخشد. هنگامی که خواسته ها را با صدای بلند ادامی کنیم، همیشه یک نفر وجود دارد که به دقت به حرفهای ما گوش می دهد و آن ضمیر ناهشیار خود ماست و وقتی او قاطعیت را در کلام ما احساس می کند، عمل می کند. به اهداف خود متعهد شوید، تعهد و کلام قاطعانه، نه تنها در مورد شخصیت کلی ما موثر واقع می شود، بلکه در مورد اهداف خاص هم کارساز است. به خود ببالید و بگویید: “من واقعا احساس سلامتی می کنم»، زندگی، بازی تعادل است. برای هنرمند بند باز، همه چیز در حفظ تعادل خلاصه می شود و از دست دادن تعادل، به معنای سقوط حتمی است. زندگی شباهت زیادی به هنر بندبازی دارد. در تلاش هستیم، تا گامی در جهت اهدافمان برداریم و همیشه می کوشیم تا در میان عناصر متفاوت زندگی مان، حالت تعادل داشته باشد. حفظ تعادل روی طناب زندگی را باید آموخته باشیم. برخورد زندگی با تو، بازتاب برخورد تو با زندگی است.

 

منبع: http://tebfarsi.ir

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*

code

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار مطب نرم افزار رستوران هتل آپارتمان مشهد