خواص کاهو خواص تخم کاهو مضرات کاهو

0

کاهو خواص زیادی دارد ولی اکثر افراد از آن غافلند. شاید این خاصیت کاهو را اکثرا بدانند که کاهو کالری خیلی کمی دارد و برای کسانی که میخواهند لاغر شوند بسیار مناسب است. کاهو باعث می شود معده ما پر شود و کمتر میل به نهار و شام داشته باشیم.

همچنین آهو نرم کننده روده و ادرار اور است. در این بخش از سایت طب فارسی برخی دیگر از خواص کاهو و خواص تخم کاهو و مضرات کاهو را در اختیارتان میگذاریم. امیدواریم که استفاده کافی را از آن ببرید.

خواص کاهو و فواید کاهو چیست ؟

طبق برسی های بدست امده اگر کاهو را با سکنجبین یا سرکه بخورند اشتها آور است . همچنین کاهو اثر ضد تشنج دارد. درد معده را تسکین می دهد .

به گزارش سایت طب فارسی کاهوی پخته شده درد سینه را درمان می کند. همچنین یکی از خواص کاهو و کاهوی پخته اینست که شیر مادران را افزایش می دهد. ورم غدد لنفاوی را برطرف می کند. کاهو زخم های مجاری ادرار و مثانه را درمان می کند .

اگر کاهو را با سکنجبین و یا سرکه میل کنید اشتهایتان افزایش می یابد. کاهو ضد تشنج می باشد. از فواید کاهو اینست که درد معده را تسکین می دهد. کاهو باعث افزایش قوای جنسی می شود. برای برطرف کردن درد سینه کاهو را بپزید و بخورید . زنان شیرده اگر می خواهند که شیرشان زیاد شود باید کاهوی پخته بخورند .

خاصیت و خواص خرما چیست ؟

به گزارش سایت طب فارسی مصرف کاهو ورم غدد لنفاوی را برطرف می کند. حدّت خون صفرا و یبوست صفرا و و سودا را رفع میکند . برای دفع رطوبات مراکز مغزی و یا جبران کم شدن هورمون خواب نافع است. یبوست معده را برطرف می سازد. تپش قلب را درمان می کند.

خواص کاهو چیه
خواص کاهو چیه

به گزارش سایت طب فارسی کاهو تمیز کننده خون است . کاهو به علت داشتن آهن خون ساز است. ضد تورم است. کاهو خواب آور و آرام بخش است . کاهو برای ضعف اعصاب مفید است. کاهو ملین و ادرار آور است .

خوردن کاهو برای مالیخولیا مفید است . کاهو ضعف های مجاری ادرار و مثانه را  درمان می کند.

کاهو تمیز کننده خون است. کاهو بعلت داشتن آهن خونساز است. ضد تورم است. کاهو خواب آور و آرام بخش است. کاهو برای ضعف اعصاب مفید است. به گزارش سایت طب فارسی کاهو ملین و ادرار آور است. خوردن کاهو برای مالیخولیا مفید است .

خواص تخم کاهو چیست ؟

به گزارش سایت طب فارسی توان جنسی را بالا می برد. نازایی را درمان می کند. مصریان قدیم به کاهو” گیاه بارور” می گفتند. کاهو ملین است و پزشکان خوردن آن را به افراد مسن و کسانی که تصلب شرایین دارند سفارش می کنند.

به گزارش سایت طب فارسی تخم کاهو خواب آور است . خوردن تخم کاهو زکام را بر طرف می کند. تخم کاهو برا درد سینه مفید است. خوردن تخم کاهو برای دستگاه ادراری مفید است .

به گزارش سایت طب فارسی کاهو سرشار از آهن و ویتامین است خاصیت خنک کننده دارد و برای آفتاب سوختگی مفید است . از سفید شدن و ریزش مو جلوگیری می کند. تشنگی را برطرف میکند و یرقان را درمان می کند .

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*

code

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار مطب نرم افزار رستوران هتل آپارتمان مشهد