نسخه های گیاهی در افزایش میل جنسی

0

کاهش میل جنسی یکی از مهم ترین علت های طلاق در این دوره می باشد.گاهی این کاهش میل جنسی به دلیل شرلیط محیطی و استرس است و گاهی فرد از ناتوانی جنسی رنج می برد. در این مطلب از سایت طب فارسی از روش های ساده برای افزایش میل جنسی با شما عزیزان صحبت می کنیم. همراه ما باشید.

 

نسخه های طبیعی و گیاهی در افزایش میل جنسی

افزایش میل جنسی

تعداد ۸-۱ عدد بادام شیرین را شب در اب خیس کنید، صبح روز بعد، پوست آنها را جدا کرده و آسیاب کنید، آن را با یک لیوان شیر داغ که مقداری زردچوبه افزوده اید، میل کنید. ضمناً می توانید به آن عسل یا خرما نیز اضافه کنید. در این نسخه به جای زردچوبه میتوان از زعفران و یا پودر فلفل سیاه (۷-۵ عدد فلفل .سیاه ) نیز استفاده کرد.برای افزایش میل جنسی  تخم پیاز پودر شده (نصف قاشق چای خوری) با عسل و یا پیاز پخته یا خام را در روز می توانید استفاده کنید.  انغوزه دارای خاصیت جوان کنندگی دارد و برای افزایش میل جنسی مفید است، یک چهارم قاشق چایخوری از آن رادر روغن حیوانی سرخ کنید، با این مخلوط شیرابه ی تازه درخت انجیر هندی ( نصف قاشق چای خوری ) اضافه کنید، یک موز نارس را قاچ کنید و این شیرابه را – روی آن بمالید. این ترکیب را در هنگام صبح به مدت چند روز استفاده کنید .برای افزایش میل جنسی یک قاشق چای خوری پودر دانه ی انار را با شیر، یک یا دو بار در روز به مدت یک هفته میل کنید. این نسخه درمان یبوست نیز می باشد، زیاد نباید مصرف کرد.در افزایش میل جنسی یک قاشق چای خوری کنجد و یک قاشق نیز شیره ی نیشکر یک بار در روز

دانه ی زنیان و مغز دانه ی تمرهندی به اندازه مساوی با کمی روغن حیوانی سرخ کرده و آسیاب کنید و نگهداری کنید و یک قاشق چای خوری از این پودر که با یک قاشق چای خوری عسل و یک لیوان شیر گرم در هنگام خواب میل شود. مقداری پودر جوز هندی را با یک قاشق چایخوری عسل و یک تخم مرغ نیم آب پز شده مخلوط کنید، هنگام شب میل کنید.  مصرف انجیر با پسته و بادام در افزایش میل جنسی مفید است.

 

روش های طبیعی دیگر برای افزایش میل جنسی

افزایش میل جنسی

مغز دانه ی پنبه که ارد شده باشد، به صورت قاوت در تقویت غرایز جنسی بسیار مؤثر است.  ماءالشعیر دارای هورمون زنانه است و ریشه ی مارچوبه نیز بطور استثناء برای دستگاه تناسلی زنها مفید است، یک قاشق چایخوری از پودر خشک شده ی ریشه ی ان در یک فنجان شیر همراه با قاشق چای خوری از پودر زنجبیل را با آرامی حرارت دهید شعله را خاموش کرده، ۶-۳ عدد خرما که له شده است، اضافه کنید و بمدت چند روز از ان استفاده کنید، برای خانمها بسیار مفید است. شربت انبه هندی ( برای ۶ نفر ) برای افزایش میل جنسی مفید است .ترکیبات: ۵۰  گرم انبه ( خرد شده ) ، ۹۰۰ میلی لیتر شیر تازه، ۳۰۰ میلی لیتر آب، یک قاشق غذاخوری هل (پودر شده)، یک قاشق غذاخوری گلاب . روش تهیه شربت: انبه، نصف لیوان شیر، هل، شکر و گلاب را در مخلوط کن کاملاً مخلوط کرده، سپس آن را در پارچی بریزید و بقیه شیر و آب را به آن اضافه کنید، پس از هم زدن و سرد شدن ان را میل کنید.

 شربت ریشه ی بارهنگ سرنیزه ای برای افزایش میل جنسی

افزایش میل جنسی
به اعتقاد طرفداران مکتب تائو، مصرف این گیاه عمر را زیاد کرده و انرژی تولید مثل را افزایش می دهد. مصرف برگ و تخم بارهنگ سرنیزه ای به صورت دم کرده، جوشانده و یا شربت می باشد. به اعتقاد چینی ها مصرف این گیاه به صورت چای همرا با دارچین، جوزهندی و کمی عسل، نیروی جنسی را دوچندان می کند. استفاده از اسانس معطر روغنی این گیاه بصورت مصرف خارجی نیز در تحریک میل جنسی مؤثر است، شربت ریشه ی بارهنگ سرنیزه ای از فرآورده های مقوی این گیاه است: ترکیبات: ۶۰ گرم ریشه ی بارهنگ سرنیزه ای، ۲۰ گرم بوزیدان، ۷۵۰ گرم عسـل، یک لیترآب. روش تهیه شربت: ریشه بارهنگ و بوزیدان را مخلوط کرده و در یک لیتر آب به مدت ۶۰ – ۲۰ دقیقه بجوشانید تا اب به حدود آن بخار شود.سپس آن را صاف کرده و درون قابلمه کوچکی بریزید و عسل را اضافه کنید و دوباره حرارت دهید تا شربت نیم غلیظی حاصل شود. از این شربت سه بار در روز، هر بار یک قاشق چای خوری میل کنید.

 

منبع:http://tebfarsi.ir

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*

code

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار مطب نرم افزار رستوران هتل آپارتمان مشهد