برنامه پنج روزه پاکسازی بدن از سموم

0

نوع تغذیه و روش زندگی امروزه باعث ایجاد سموم بسیاری در ارگان های بدن ما می شود. در این مطلب از سایت طب فارسی ما برای شما یک برنامه پنج روزه پاکسازی بدن در نظر گرفته ایم تا علاقه مندان بتوانند از آن استفاده کنند. اگر شما هم علاقه مند به برنامه پنج روزه پاکسازی بدن  هستید حتما با ما همراه باشید.

 

برنامه پاکسازی بدن در پنج روز

پاکسازی بدن

این روش پاکسازی بدن توسط دکتر ریچارد شولز توصیه گردیده است. این روش با معده ی خالی در هنگام صبح انجام گیرد: الف) بعد از برخواستن از خواب یک لیوان اب خالص میل شود، تا مسیر گوارشی شستشو داده شود .ب) یک ساعت پس از خوردن آب، یک لیوان آب میوه، (آب هر میوه ای باشد) با آب یک لیموترش تازه و یک حبه سیر و ۱۵ دقیقه پس از آن دو فنجان چای سم زدایی بنوشید، همچنین لازم است در طی این دوره ی پاکسازی ۵ روزه، هر روز ۳ تا ۹ بار، هر بار ۲ قطره چکان تتور سم زدایی کبد را بنوشید و پس از پایان پنج روز، آنقدر این کار را ادامه دهید تا یک شیشه کامل که حدود ۱۰ سی سی است، مصرف گردد. توجه !! در مصرف سیر هر روز یک حبه بر مصرف قبلی اضافه کنید، یعنی در روز دوم ۲ حبه، روز سوم ۳ حبه و سرانجام روز پنجم ۵ حبه سیر استفاده کنید، در مصرف روغن زیتون نیز همین روش عمل کنید، یعنی روز دوم ۲ قاشق غذاخوری روغن زیتون و روز پنجم ۵ قاشق غذاخوری روغن زیتون مصرف نماید.

 

طریقه عمل به برنامه پاکسازی بدن

پاکسازی بدن
روز اول : از فاصله ی صرف نوشیدنی شستشو دهنده تا یک ساعت قبل از نهار هر نوع آب میوه یا آب سبزیجات دوست دارید، میل کنید. اب سبزیجات آب میوه را با هم مخلوط نکنید، در صورت تمایل انها را می توانید با اب خالص رقیق کنید. برای نهار می توان از سالاد و سبزیجات یا جوانه ها استفاده کرد. از سس های آماده استفاده نکنید، در طول روز هر موقع احساس گرسنگی کردید، می توانید از سبزیجات یا آب میوه استفاده کنید، برای شام، میوه های تازه یا آب لیموی تازه استفاده نمایید.

روز دوم تا چهارم : در طول روز چند فنجان مایعات شامل آب میوه جات آب سبزیجات رقیق شده با آب و چایی گیاهی که مجموعاً در طول روز حدوداً ۳/۹ لیتر مایعات نوشیده باشید. روز پنجم : از همان دستورات مربوط به روز اول استفاده کنید.

چای گیاهی برای پاکسازی بدن

پاکسازی بدن

گل قاصد از قویترین چربی سوزهای گیاهی شناخته شده است، یعنی این گیاه رسوبات چربی را از کبد می شوید. همچنین زنجبیل و پودر میخک ( میخک هندی)، دارچین، ریشه گیاه بابا ادم و گیاه دم اسب، میوه سروکوهی در چای های سم زدایی مرغوب مورد استفاده قرار می گیرند، برای کلیه ها هم بسیار مفید هستند. این چای سم زدا را بنوشید. در طول روز هم می توانید چندین فنجان دیگر از این چای را بنوشید. مصرف منظم چای سم زدای کبد به عنوان بخشی از رژیم غذایی دایمی هر انسان میباشد.

تنتور برای پاکسازی بدن

پاکسازی بدن

تنتور شامل گیاهانی است که در احیاء و بازسازی بدن کمک می کند و از طرفی کلسترول بد، یعنی DLا را توسط کبد به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. گیاهان مورد استفاده عبارتند از: ریشه ی گل قاصد، آرتیشو (کنگر فرنگی) یا برگ چغندر، بهتر است به این ترکیب گیاهان ضد انگلی مانند افسنطین و گردوی سیاه را هم اضافه کرد. این گیاهان در کنار حبه های سیری که در قالب مخلوط شستشو کبد مصرف می شود، تمام انگل های بدن را دفع می کنند. طریقه مصرف: دو قطره چکان پر، از این تنتور را، ۳ تا ۹ بار در روز بر حسب شدت بیماری مصرف کنید.

 

منبع:http://tebfarsi.ir

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*

code

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار مطب نرم افزار رستوران هتل آپارتمان مشهد