پاکسازی روده به کمک رفع یبوست

0

بسیاری از افراد به دنبال روش های ساده و طبیعی برای پاکسازی روده می باشند زیرا به واقع این امر نیازی به مصرف داروهای شیمیایی ندارد .بدین منظور ما در این مطلب از سایت طب فارسی برای شما از مبحث پاکسازی روده صحبت می کنیم. پیشنهاد می شود با ما همراه باشید.

 

پاکسازی روده به چه منظور است

پاکسازی روده

مهم ترین مسیر دفع مواد زاید و مواد سمی روده بزرگ است. اگر چنانکه روده بزرگ هر چه سریعتر بتواند مواد زاید را از وجود انبان دفع کند، بهتر می تواند از دست میلیونها میکروب برای تجزیه ی مواد غذایی استفاده کند و موادی که قابل استفاده نیست، از بدن دفع نماید. اگر تصور شود، انباری در منزل داشته باشید که پر از مواد شیمیایی سمی باشد و این مواد به سایر قسمتهای منزل سرایت کند و تمام منزل را فراگیرد، نتیجه ی عمل چه خواهد بود. پس بهتر است، هر چه زودتر از شسر این مواد خلاص شوید. روده ی بزرگ نیز عیناً چنین تشبیهی را دارد. چنانکه در زمان مناسب تخلیه نگردد، بدن انسان نیز مسموم خواهد شد. رژیم غذایی پیشرفته موجود، در بازار و سوپر مارکت ها، باعث انسداد مواد غذایی در معده و رودهها می شوند. چون محتوی غذاهای بی خاصیت است. وقتی روده ی بزرگ مسدود و مسموم می شود. تمام مواد سمی داخل جریان خون می شوند. در اصل خود انسان باعث مسمومیت خود می شود. بهتر است، پاکسازی انجام شود و یک شستشوی رودهای انجام بگیرد.

در این موقع پس از شستشوی روده ای، یک انرژی خاصی که نشانه ای از سلامتی است، در وجود شما ظاهر خواهد شد، در نتیجه شگفت زده خواهید شد. سبک زندگی و عادات مرسوم شده ی به ارث رسیده از والدین مان، پیامدهایی به وجود می آورند که در اثر عدم توجه و مراعات نکردن اصول تغذیه، موجب انواع و اقسام بیماری ها می شود.

 

رفع یبوست برای پاکسازی روده

پاکسازی روده
یبوست عامل بسیاری از بیماری ها و ختی بیماری سرطان میباشد. اگر محتویات روده ی بزرگ هر روز تخلیه نشوند. بیماری های خطرناکی به سراغ انسان خواهد آمد. با اندیشه ی تخلیه نمودن روده ها، هزاران دارو برای افراد مبتلا به یبوست تجویز میشود. به این ترتیب سعی می شود که روده به صورت عمل طبیعی، خود را تخلیه کند. اعضای گوارشی، مواد غذایی را که معمولاً به صورت تجزیه شده وارد بدن می شوند، دفع می کنند. علت حقیقی یبوست را باید در عصبیت و یا کاهش انرژی عصبی و ضعف نیروی حیاتی جستجو نمود و از طرفی مواد غذایی نامناسب که از چند گروه مهم تشکیل شده اند، مانند: صنعتی کردن، تصفیه کردن، روشهای کنسروسازی، مواد معطر و پخش این مواد غذایی، بسیاری از کیفیت های آنان را از بین میبرد. به همین ترتیب استفاده از سموم در کشاورزی نیز همین کار را انجام می دهد. در مجموع این مواد غذایی در هنگام مصرف، آمادگی های زیادی پیدا می کنند و عاری از انرژی می شوند و در انسان ایجاد سوء تغذیه می کنند و در اثر انباشتن مواد غذایی بیش از حد، مجاری گوارشی نیز گشاد و ضعیف میگردد.

پاکسازی روده

از طرفی حذف فیبرهای گیاهی مانند سلولز سبزیجات و میوهها و سبوس غلات موجب میشود که مواد دفعی کافی نباشد و در نتیجه حرکات رودهای نیز در دفع مواد مؤثر واقع نشود. مواد غذایی در اثر پرخوری در داخل روده ها حجیم گشته و در چنین شرایطی نباید انتظاز داشست که روده های سالمی داشته باشیم، از طرفی بی تحرکی و کمبود فعالیتهای فیزیکی، هوا و نور خورشید، دچار نارسایی و تضعیف عضلات و رباط های شکمی شده، در نتیجه بازسازی دستگاه گوارشی روز به روز مشکل تر می شود. .

عادات متزلزل در زندگی، سیتم عصبی را تحریک کرده و موجب بینظمیهایی در زنگی افراد می شوند. مانند: بیداری تا دیروقت، عجله و شتاب زدگی، زیادهروی در امور جنسی و … موجب شرایط روحی نامناسب میگردد و در زندگی روزمرهی خود، دچار نگرانی های بی شماری میگردد و در مسیر اشباع شده از ترس، زندگی می کند و آینده ی نامطمئن و بیمارگونه ای را با شک و بدبینی برای خود، بنا میسازد. این تیپ انسانها در روابط با مشکلات عاطفی و احساس دوران کودکی و نوجوانی، مخصوصاً محرومیت هایی که در دورانهای گذشته داشته اند، گرفتگیهای وجودی از نظر هاضمه را برای خود به وجد میآورند که از جمله آنها، همان یبوست و انواع بیماریهای آن می باشد.

 

منبع:http://tebfarsi.ir

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*

code

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار مطب نرم افزار رستوران هتل آپارتمان مشهد