باورنکردنی ترین خواص فندق برای بانوان

0

در این مطلب از سایت طب فارسی می خواهیم که برای شما از میوه ی فندق و خواص فندق در رفع برخی بیماری ها صحبت کنیم. اگر این میوه را دوست دارید و از آن استفاده می کنید بهتر است اطلاعاتی نیز در مورد خواص فندق داشته باشید . با ما همراه باشید

 

 

خواص فندق در درمان بیماریها

خواص فندق

فندق کسانی که مبتلا به فلبیت شده اند باید چهل تا پنجاه گرم پوست یا برگ درخت فندق را در یک لیتر آب سرد بریزند و ظرف محتوای آن را روی آتش بگذارند تا پنج دقیقه بجوشد، و بعد آن را صاف و شیرین کنند و هر روز چهار یا پنج بار و هر بار نیم فنجان از آن را بنوشند.

 

 

درمان اختلال قاعدگیهای خانمها از مهمترین خواص فندق

خواص فندق

جوشاندهٔ پوست یا برگ درخت فندق برای خانمهایی که مبتلا به اختلال قاعدگی هستند، یعنی دورهٔ رگل آنها دردناک و زیاد است خاصیت آرام بخشی دارد و به آنها کمک می کند تا دورهٔ قاعدگی آنها منظم شود. خانمهایی که بخواهند این نسخه را عمل کنند باید چهل تا پنجاه گرم پوست یا برگ درخت فندق را در یک لیتر آب سرد بریزند و ظرف محتوای آن را روی آتش بگذارند تا پنج دقیقه بجوشد، بعد آن را صاف کنند و با عسل شیرین سازند و هر روز پنج دفعه و هر دفعه نصف فنجان از ان را بنوشند. خانمها با استفاده از این جوشانده بعد از مدت چند ما استفاده مکرر دیگر نیازی به ده ها قرص مسکنی که استفاده می کردید ندارید. پیشنهاد ما به شما این است که حتما این روش ساده را امتحان کنید و از نتیجه آن لذت ببرید.

 

 

درمان زخمهای واریس از خواص فندق

خواص فندق

کسانی که زیاد سرپا می ایستند و بیشتر خانمها، واریس پیدا می کنند و گاهی این واریس زخم می شود و آنها را به زحمت می اندازد. برای معالجهٔ  واریس، باید بیست تا پنجاه گرم پوست درخت فندق را در نیم لیتر آب سرد بریزید و ظرف محتوای آن را روی آتش بگذارید تا به جوشدفاع دقیقه بجوشد، بعد آن را صاف کنید و پارچه ای در آن بخیسانید و به صورت کمپرس روی جاهای زخمی بگذارید. معالجهٔ واریس با جوشاندهٔ فندق کسانی که مبتلا به واریس شده اند علاوه بر کمپرس باید جوشاندهٔ برگ و یا پوست درخت فندق را بنوشند. طرز تهیهٔ آن به طور خلاصه باید چهل تا پنجاه گرم پوست یا برگ درخت فندق را در یک لیتر آب پنج دقیقه بجوشانید و بعد صاف کرده و با شکر شیرین کنید و هر روز پنج بار و هر بار نیم فنجان از آن را بنوشید.

خواص فندق

دوای مالیدنی برای معالجهٔ رماتیسم با فندق سی گرم برگ درخت فندق را با بیست گرم برگ درخت گردو در ظرفی روغن زیتون بریزید و ظرف محتوای آن را روی آتش ملایمی بگذارید تا بجوشد و برگها در روغن زیتون خوب پخته شود، بعد آن را بکوبید و به جاهای دردناک بدنتان که دچار رماتیسم شده است، بمالید و این مالش را هر روز ادامه دهید، بعد از چندی احساس خواهید کرد که درد رماتیسم کاهش یافته است و شما راحت شده اید.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*

code

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار مطب نرم افزار رستوران هتل آپارتمان مشهد