راههای رسیدن به آرامش در زندگی با ۵ نکته

0

آرامش در زندگی هدف هر انسانی است. گاهی ما انسان ها با غرق شدن در دغدغه های روزمره از آرامش در زندگی دورتر می شویم. واقعا برای چه تلاش میکنیم ؟ برای چه کار میکنیم ؟ برای چه درس می خوانیم ؟

ایا هدف همه اینها آرامش در زندگی نیست ؟ پس چرا برای درس خواندن یا کار کردن یا ازدواج یا هر چیز دیگری این ارامش را نابود میکنیم . ناراحتیم که اگر فلان امتحان را داشته باشیم چه می شود ؟ با همسرمان یا دوستمان سر یک موضوع الکی دعوا میکنیم . مثلا میخواهیم لاغر شویم تا ارامش داشته باشیم . اما برای لاغر شدن ارامشمان را از دست می دهیم .یادتان باشد هدف شما ارامش است . اگر امتحان و پول و فلان چیز را بدست نیاوردید مهم نیست . مهم این است که در هر شرایطی  ارامش داشته باشد.

۵ مورد از نکات و راههای رسیدن به آرامش در زندگی

سعی کنید هدف زندگی تان را مشخص کنید . تلاش کنید خانه نشین نباشید . اما نگذارید از این آرامش دور شوید . در این پست از سایت پزشکی طب فارسی ۵ ترفند جادویی برای رسیدن به آرامش در زندگی را برایتان بیان میکنیم .

آرامش در زندگی
آرامش در زندگی

۱- یکی از راههای رسیدن به آرامش در زندگی ، دوست داشتن خود و اعضای خانواده و اطرافیان است .این کار احساس امنیت و آرامش را به شما می دهد.خود را دوست داشته باشید تا دیگران هم شما را دوست داشته باشند.

۲- شاید مهمترین راه رسیدن به آرامش در زندگی تقویت رابطه خود با خدا است. کسانی هستند که رابطه شان با خدا خوب نیست و ادعای خوشبختی دارند . اما فقط خودشان میدانند که اینگونه نیست . انها چیزی در زندگی شان کم دارند . خداوند آرامش مطلق می باشد و حتی یاد او در دل ها آرامش می بخشد. روح خدا در انسان دمیده شده و باطن انسان نیازمند و محتاج هدایت و یاری اوست. با انجام دستورات الهی همچون گناه نکردن ، رفتار خوب داشتن، احترام گذاشتن به والدین، خدا را یاد می کنیم و لذت چشیدن آرامش در زندگی احساس خواهد شد.

درمان اضطراب با ویتامین B و ورزش

۳- خوشبختی یعنی رضایت از زندگی. هر چه بیشتر راضی باشیم خوشبخت تریم . راضی بودن از آنچه که الان هستید و شکرگذاری کردن بخاطر آن، احساس آرامش را در شما ایجاد می کند. این بدین دلیل است که شما استرس و اضطراب را از خود دور کردید.

۴- هر گز دیگران را قضاوت نکنید . هیچ وقت شما جای کسی نیستید و نمیدانید واقعا در ان لحظه چه میکردید. زود قضاوت نکنید و زود ببخشید. قضاوت کردن سریع فقط دغدغه ذهنی را دامن می زند و زودتر بخشیدن، انسان را از آشفتگی ذهن رها می کند.

۵- منفی نگری را از خود دور کنید . مثبت بیاندیشید و افکار منفی را از خود دور کنید. احساسات و افکار در روابط  تاثیرگذار است و وقتی احساس و فکر مثبت باشد اتفاقات مثبت هم می افتد.آرامش در زندگی, آرامش در زندگی زناشویی , آرامش در زندگی مشترک , آرامش در زندگی انسان , راه های رسیدن به آرامش در زندگی , راههای رسیدن به آرامش در زندگی مشترک,راههای رسیدن به آرامش , راه های رسیدن به آرامش , راز آرامش , راز آرامش در زندگی , راههای داشتن آرامش

کپی ممنوع

راههای رسیدن به آرامش در زندگی
راههای رسیدن به آرامش در زندگی

سخنی از یک دوست درباره آرامش در زندگی

موضوع امتحان را به عنوان یک نماد بیان میکنم . به گزارش سایت پزشکی طب فارسی شخصی می گفت من وقتی امتحان دارم یا کلا از وقتی دانشگاه قبول شدم دایم استرس دارم . میترسم از اینده . نکند امتحانم را بد بدهم . نکند سر جلسه امتحان فلان اتفاق بیفتد و …  . برای همین هم ارامشی ندارم و هم در امتحانم موفق نمی شوم .

و من به او گفتم : تو مگر برای ارامش دانشگاه نمی روی ؟ پس چرا برای همین دانشگاه ارامشت را از دست میدهی . پس سعی کن برای داشتن ارامش اول خودت را دوست داشته باشی. دوم به دیگران و شخصیتشان احترام بگذاری و انها را دوست داشته باشی . سوم هدف داشته باشی و بی هدف زندگی نکنی . چهارم برای رسیدن به هدفت اولا توکل به خدا کن و دوما تلاشت را با ارامش بکن . بعد بگو هر چه شد من تلاش و توکلم را کرده ام . هر چه شد خدا خواسته . این مساله را در کل زندگی به کار ببرید .

دوست دیگری میگفت برای داشتن آرامش در زندگی اولا هیچ وقت با یک شخص عصبانی بحث نکنید . صبر کنید حداقل نیم ساعت بگذرد تا او و شما ارام شوید . دوما هر چیزی را میانه رعایت کنید . خشم ، محبت ، غیرت و همه چیز در حد اعتدالش عالیست .

دوست دیگری می گفت : رمز آرامش در زندگی من اینست . این متن را در کاغذی نوشته ام و به دیوار اتاقم زده ام .

۱- ایمان به خدا و توکل به او در همه موارد

۲- داشتن اعتماد به نفس بالا و دوست داشتن خود ( تکبر ممنوع )

۳- اخلاق خوب ، رفتار خوب و تیپ خوب وشیک

۴- مقایسه نکردن ( پول ، زمان ازدواج و قیافه )

۵- رسیدگی به خودم ، نظافت خودم + رسیدگی و نظافت خانه (مرتب بودن )

۶- استقلال مادی در حدیکه :

*بدهکار نباشیم

*بتوانیم هر چیزی که دوست داریم بخریم

*قناعت کنیم

*هدفمند باشیم .شخصی که هدفمند نیست و زندگی اش راکد است به سوی افسردگی می رود.

من مورد هفتم را نیز به ان اضافه می کنم و ان اینست :

۷- هیچ وقت بخاطر مردم و بخاطر حرف مردم زندگی نکن . چون نابود می شوی .

سعی کنید این پست را با جدیت اجرا کنید. با آرزوی آرامش برای شما .

کپی برداری از این پست ممنوع است .

آرامش در زندگی, آرامش در زندگی زناشویی , آرامش در زندگی مشترک , آرامش در زندگی انسان , راه های رسیدن به آرامش در زندگی , راههای رسیدن به آرامش در زندگی مشترک,راههای رسیدن به آرامش , راه های رسیدن به آرامش , راز آرامش , راز آرامش در زندگی , راههای داشتن آرامش

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*

code

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار مطب نرم افزار رستوران هتل آپارتمان مشهد